2 Травня, 2024

Коротко про агар агар та його корисні властивості

Кожен кулінар намагається зробити свої шедеври ідеальними. І тому він йде різні хитрощі і пробує нові методи. Також особливе значення має витрачений час та отриманий результат. Це означає, що професіонал у сфері приготування страв прагнутиме, щоб цей процес вимагав якнайменше зусиль, і при цьому виходив гідний результат.

Як застосовують?

Агар агар можна купити в будь-якому супермаркеті або спеціалізованому магазині. Також він продається і на сайтах в інтернеті, якщо потрібний великий обсяг цієї продукції. Такий порошок отримують шляхом обробки та висушування особливого виду морських водоростей. Найчастіше він має жовтий чи білий відтінок. Агар агар вартість має доступну, і його використовують для виготовлення заливних страв з м’яса та риби, а також солодких десертів на кшталт мармеладу, зефіру, різних суфле, цукерок «Пташине молоко» та желе. Його головною перевагою є те, що він швидко застигає навіть за кімнатної температури. За кількістю його потрібно менше ніж желатину.

Користь

Треба сказати, що ціна агар агар більш ніж доступна. Цей продукт відрізняється своїми корисними властивостями, які розглянемо нижче.

• Наявність грубих волокон дозволяє очищати організм від шлаків. Також такий порошок має легкий проносний ефект.

• Не містить калорій, тому підходить тим, хто діє.

• Замовити агар можна через інтернет, якщо планується його вживання у великих обсягах. Він також полегшує симптоми онкозахворювань.

• Протизапальний ефект.

• Нормалізація кислотності шлунка та рівня холестерину.

Протипоказання

Треба сказати, що на агар агар ціна дещо вища, ніж на желатин. Однак, незважаючи на його користь, є й певні ситуації, коли його не рекомендується застосовувати.

1. Індивідуальна непереносимість йоду та морепродуктів.

2. Дітям віком до 2 років.

3. Алергічні реакції на цей порошок.

4. Дуже сильна кислотність шлунка.

Таким чином, агар-агар є досить корисним продуктом. Він дозволяє швидко приготувати ті страви, де потрібний ефект загусання. Він легко застигає навіть без поміщення його в холодильник. Даний продукт здатний впоратися із запорами, а також вивести з організму шкідливі токсини та зайвий холестерин. Крім того, такий порошок полегшує симптоми при багатьох хворобах, наприклад запального характеру.