9 Травня, 2023

Як використовують бельгійський шоколад для кондитерів?

Багато хто з нас воліє серед усіх солодощів вибирати саме шоколад. Хтось просто любить його їсти, а інші використовують його як основу для декоративних елементів, розтоплюючи шоколад до потрібної консистенції.

Найкраща шоколадна продукція виходить із Бельгії, адже тут дуже багато брендових фабрик, які завоювали визнання та любов більшості ласунів на планеті. Багато експертів стверджують, що саме бельгійський шоколад з інтернет-магазину Karamelia вважається еталоном, на який потрібно дорівнювати всім іншим.

Тут відсутні будь-які синтетичні барвники чи добавки. Його виробляють на шоколадних фабриках згідно з точною технологією з дотриманням рецептів, що з’явилися ще в першій половині минулого століття. Не дивно, що бельгійський шоколад є якісним продуктом.

Чимало брендів намагаються дати собі трохи свободи, щоб їхній продукт був більш оригінальним і унікальним. Для того, до бельгійського шоколаду Callebaut додають різну начинку, щоб поекспериментувати. Не дивно, що вони припадають до смаку більшості ласунів. Смак такого шоколаду просто приголомшливий.

Кондитери часто вважають за краще купити шоколад Каллебаут, щоб потім з нього створювати свій особливий та неповторний шедевр випічки. Використовуючи його як інгредієнт або сировину для створення декору, можна створити дивовижну випічку вищого гатунку. Подібною можливістю може скористатися не тільки професіонал, але й будь-який початківець або досвідчений кондитер (кулінар) в домашніх умовах.

Кожному, хто прагне створення ідеального торта, мафіну, або чогось іншого, рекомендується купити бельгійський шоколад Callebaut, адже це елітний продукт. Це можна зробити по-різному. Хтось спілкується безпосередньо з виробником, а інші шукають продукцію Callebaut у магазинах для кондитерів, де є безліч різних інгредієнтів та пристроїв для приготування.

Досить часто купити бельгійський шоколад хочуть для того, щоб зробити з нього глазур на тістечка, рулети та торти, тобто він зазвичай виступає у ролі прикраси. Незважаючи на це, кулінари також його додають у кондитерський крем або цукерки домашнього виробництва, на зразок трюфеля. Для цього, звичайно, куплений шоколадний продукт потрібно спочатку розтопити. Саме тому виробник фасує їх у вигляді крапель (дропсів).