9 Березня, 2023

Благодійний фонд Ескулаб потребує допомоги у виготовленні сухих сублімованих харчових наборів

Не дивлячись на те, що благодійний фонд Ескулаб – досить молодий проект, БФ вже зміг допомогти не тільки тисячам військовим з ЗСУ, але й звичайним громадянам, які постраждали в результаті дій окупантів. 

Сергій Дядюшко Фонд Ескулаб

На сьогоднішній день основним напрямком роботи фонду є виготовлення сухих сублімованих харчових наборів «Файний Борщик» та «Файна Зупка». Для виготовлення таких наборів учасники фонду використовують натуральні, екологічні чисті овочі, зелень та крупи. Але це не головна особливість зупки та борщику. Вся справа в тому, що для приготування наборів використовується спеціальна технологія висушування овочів. Завдяки особливій технології, в наборах зберігаються всі корисні елементи, вітаміни та поживні речовини. Це робить набори не тільки смачними, але й корисними. Також варто відзначити що сублімовані набори досить прості в приготуванні. Згідно технології приготування, одного набору вагою в 700 грамів вистачить для 10-12 повноцінних порцій. Окрім того, на приготування необхідно витратити не більше 40-45 часу. Це дуже зручно не тільки в польових умовах, але й якщо є проблеми з електропостачанням. 

Сергій Дядюшко Фонд Ескулаб

Сьогодні на базі фонду Ескулаб виготовляють «Файну Зупку» з гороху, гречки, рису, ячної крупи. Якщо на початку роботи фонду коштів та запасів продукції вистачало для виготовлення понад 2000 порцій таких харчових наборів, то сьогодні, співвласник Ескулабу Сергій Дядюшко звертається до всіх небайдужих громадян за допомогою. Перш за все благодійному фонду необхідні крупи, овочі, з яких будуть виготовлятися сублімовані набори. Таке звернення – не просто забаганка. Це пов’язано з тим, що сьогодні значно зріс попит на готові сублімовані набори. Саме тому керівництво фонду не встигає з закупівлею необхідних інгредієнтів і просить усіх бажаючих долучитися до дружньої команди фонду. 

Надати допомогу ви можете як продуктами харчування, які можна принести до будь-якого відділення медичної лабораторії Ескулаб, звідки крупи та овочі будуть передані до фонду. Також, ви можете стати фінансовим спонсором. Переказати кошти ви можете по реквізитам, які вказані на офіційному сайті Ескулаб. Всі зібрані гроші будуть використані на закупівлю необхідних продуктів.