При лікуванні варикозного розширення вен першим, що виписує лікар, є компресійна білизна, придбати яку можна на цьому сайті http://dska.com.ua/ru/katalog/panchokhy_odyag-pry-varykozi_medtovary/. Принцип дії компресійної білизни від варикозу надзвичайно простий, але при цьому досить ефективний. Припасований матеріал міцно стискає ту частину тіла, де спостерігаються ознаки варикозу, притискаючи поверхневі вени. За рахунок цього кровообіг у внутрішніх венах стабілізується, перешкоджаючи розвитку захворювання.

білизна

Компресійна білизна — це не єдиний вихід. Необхідно використовувати комплексний підхід для максимально ефективного вирішення проблеми. Нижче представлена методика, яка дає 100%-у гарантію на позбавлення від варикозу. Якщо поєднати її з білизною та іншими процедурами, то досягти результату буде ще простіше! Не втрачайте часу дарма — займіться цим прямо зараз.

Отримати призначення для носіння компресійної білизни можна, звернувшись за допомогою до судинного хірурга або ж найчастіше до флеболога. Компресійна білизну при варикозі зазвичай достатньо примітивна: це різні гольфи, колготи чи панчохи. Вплив на ногу при носінні такої білизни розподіляється нерівномірно. Приміром, панчохи мають найбільший тиск на ногу від ступні до коліна, в області коліна він трохи слабшає, а на стегні сила здавлювання панчох мінімальна. Не варто й порівнювати тиск навіть найбільш щільних колгот з впливом на ногу компресійної білизни.

Існує декілька класів декомпресії білизни при варикозі. Який клас декомпресії потрібен тому чи іншому пацієнтові, лікар може визначити після повного огляду та ознайомлення з історією хвороби. Варто відзначити, що спроби лікуватися самостійно при виникненні на перший погляд незначних проблем, наприклад, при появі судинних зірочок, вкрай небажані. Тільки лікар може правильно поставити діагноз, оцінити ступінь серйозності захворювання і призначити компресійну білизну. Так, одним пацієнтам достатньо носити гольфи, іншим же потрібні колготи і т.д. Причому не завжди потрібно носити білизну відразу на двох ногах.

Самостійне лікування може тільки нашкодити. Наприклад, купивши гольфи, ви можете не помітити варикозного розширення вен в області коліна. Тоді гумка від обраного вами типу компресійного білизни буде здавлювати вени, порушуючи кровообіг, і тільки посилить проблему.

Похожее на блоге: