Мама — найперша людина, яку бачить тільки що народжений малюк. Мама, на відміну від багатьох «друзів», залишається з Вами і в радості, і в горі. Для неї Ви — найкраща і улюблена дитина на світі! Якщо ви хочете красиво привітати свою маму з днем її народження, причому, зробити це по смс у віршах, то даний анонс — для вас! В інтернеті є безліч зібраних адресних привітань з днем народження мамі, написані у віршах. Є й універсальні — від імені всієї родини. Будь-яке з представлених смс поздоровлень ви маєте можливість відправити прямо з сайту на будь-який мобільний телефон як по Україні, так і в інші країни.

мамі

Щоб ви були впевнені в успішній доставці вашої вітальної смски, вам дається спец-код для перевірки. Крім того, якщо раптом жодна з смс вам не сподобалася, ви можете відправити своїй мамі голосову або музичну листівку з привітаннями. Вона прийде на телефон у вигляді звичайного вхідного дзвінка.

День народження рідної мами — велике свято для кожної людини, і привітати іменинницю хочеться по-особливому. Звичайно, важко зробити більш цінний подарунок, ніж зробила колись нам мама. Вона подарувала вам життя, і найціннішим для неї подарунком у відповідь буде ваша любов. Не соромтеся показати, наскільки сильно ви її любите. Нехай вірші з днем народження мамі допоможуть вам у цьому.

Вона не спала ночами, сидячи біля дитячого ліжечка. Вона доглядала за вами з перших моментів вашого життя, і продовжує робити це до цих пір. Мама завжди переживає за свою дитину, скільки б їй не було років. Якщо дитині погано, мамі теж погано, адже вона відчуває своє чадо на відстані. Вона готова пожертвувати собою, щоб зробити свою дитину щасливою. І вона дійсно жертвує своїм життям, присвячуючи його цілком і повністю нам.

Її великодушність не знає меж. Коли ми несвідомо її ображаємо, її любов не меркне. І лише невелика сльозинка беззвучно ковзає по щоці у відповідь на образу. У ваших силах зробити так, щоб ці сльозинки скочувалися по шкірі тільки від щастя. Подаруйте вірші з днем народження мамі і розкажіть про те, як ви її любите.

У цей день іменинниця повинна бути оточена увагою і турботою. Якщо у звичайні дні ви не завжди встигаєте зателефонувати мамі або заїхати до неї в гості, то в день народження оточіть її любов'ю. Нехай ваша мама буде щасливою в цей день. Нехай світ бачить її сльози, тільки коли вона сміється до сліз. Зворушливі й гарні вірші з днем народження мамі будуть гідним подарунком.

Похожее на блоге: