Проблема розтаможення автомобіля

Останнім часом все більше зацікавлених осіб здійснює купівлю комерційного транспорту (автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів і т.п.) за кордоном. Будь-який вантажний автомобіль, куплений в іншій країні, необхідно розмитнити, і для цього необхідно провести ряд процедур.

розтаможка

Машину необхідно зняти з обліку в поліції, потім нотаріально оформити купчу, дарчу або отримати рахунок-фактуру, якщо потрібно розтаможення авто, придбаного у юридичної особи. Під час транспортування авто в нашу країну на кордоні потрібно пройти митний огляд, внести ввізне мито і заплатити ПДВ. Перераховане вище — це лише мала частина всього того, що потрібно при розмитненні комерційного транспорту. Необізнаній в цих вимогах людині складно грамотно виконати їх усі, ось чому дуже багато компаній сьогодні пропонують свою допомогу.

Компанія newstar.in.ua надає послуги з пошуку, оформленню документів, проходженню будь-яких оглядів та приженуть автомобілі різних типів з країн зарубіжжя. Розмитнення автобусів, розмитнення вантажівок та інших комерційних транспортних засобів — одна із затребуваних послуг, що надаються компанією протягом декількох років. Вся процедура відточена фахівцями до дрібниць. Звертайтесь, і компанія розмитнить для вас будь-який транспорт.

Для тих хто хоче купити комерційні авто з Європи відразу в пасажирському варіанті — Рено Кенго, Фіат Добло, Опель Комбо — обсяг 1.3 від 2005 року. Розмитнення близько 5600 $. Вантажний варіант набагато дешевше розмитнити. Тому купувати вантажний автомобіль і переробляти в пасажирський або в вантажопасажирський вже в Україні вигідніше. Є дуже хороші компанії, які займаються переробкою салону мікроавтобусів і допоможуть Вам в цьому питанні.


Получите в подарок справочник
Е-добавок!
Бесплатно!

Введите Ваше имя и email
для получения справочника!

* Никакого СПАМа! Гарантируем!

Узнать подробнее...