Обираючи шкільні меблі

Більшу частину часу, відведеного на школу, школяр проводить сидячи за шкільною партою. Тому в школах бажано використовувати якісні, відповідаючі всім стандартам меблі. Крім того, шкільні меблі повинні підтримувати правильну поставу і не шкодити гостроті зору.

шкільна парта

Зазвичай шкільні меблі складаються зі стільця і парти. Виробництво шкільних меблів — це відповідальний і трудомісткий процес. Тільки при наявності високотехнологічного обладнання можливо виробити надійні, довговічні і якісні шкільні меблі, якими може похвастатись меблі шкільні НВП Промінь.

Однією з найважливіших вимог до шкільних меблів є її травмобезпечність. Для цього виробники використовують такі виробничі рішення:

— Закруглення кутів меблів;

— Використання механізмів регулювання опори столу і шаф по нерівностях підлог;

— Поліпшення стійкості конструкції столів і стільців.

Крім того на шкільних меблях мають бути відсутні виступаючі кути, болти і шурупи, а також все що може спричинити удари і інші травми. Всі шкільні меблі повинні відповідати нормам ДСТУ і вимогам санітарної служби.

Для початку, шкільні меблі повинні бути відповідного розміру, який встановлюється на підставі спеціальних антропометричних дослідженнях школярів. Ще не бажане використання шкільних меблів білого кольору, оскільки такі шкільні меблі негативно впливають на гостроту зору школярів. Шкільні меблі повинні бути матовими.


Получите в подарок справочник
Е-добавок!
Бесплатно!

Введите Ваше имя и email
для получения справочника!

* Никакого СПАМа! Гарантируем!

Узнать подробнее...